- hlavní a doprovodný program -
zobrazit starší představení »
17:00 Alfred ve dvoře
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
* Výběr Divácké poroty
18:00 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
19:30 NoD

DOGTOWN

Prague Pride
Nadar Rosano

ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
20:30 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
21:30 PONEC

Sniper's Lake

Spitfire Company

ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
12:00 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
13:00 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
13:30 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
15:00 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
16:30 Alfred ve dvoře
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
* Výběr Divácké poroty
19:00 Divadlo Archa
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program
21:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
10:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
11:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
12:30 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
* Výběr Divácké poroty
14:00 DOX Centrum součas...
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
15:00 DOX Centrum součas...
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
16:00 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA doprovodný program Vstup volný
21:00 PONEC
Aerowaves Spring Forward doprovodný program Vstup volný
21:00 PONEC
Aerowaves Spring Forward doprovodný program Vstup volný
19:30 La Fabrika
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program
* Výběr Divácké poroty
16:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA Vstup volný
20:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA hlavní program Vyprodáno
* Slavnostní zakončení
20:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
11:30 Divadlo Duncan Cen...
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
* sekce Mladá krev
15:30 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
17:00 Alfred ve dvoře
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
18:30 NoD
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
* výběr také Divácké poroty
20:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
10:30 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017 Dětem
* v AJ
12:00 La Fabrika
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
* sekce Mladá krev a také výběr Divácké poroty
17:00 Studio ALTA
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
20:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
* výběr Divácké poroty
14:00 PONEC
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
15:00 Jatka78
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
20:00 DOX Centrum součas...
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA 2017
* Taneční inscenace roku 2016
20:00 Studio ALTA
* výběr Divácké poroty
15:00 Alfred ve dvoře

DISASTROUS

Silk Fluegge

* Doprovodný program
20:00 PONEC
* v rámci festivalu Česká taneční platforma / výběr Dramaturgické rady i Divácké poroty
17:00 Korzo Veletržního ...
20:00 PONEC
* v rámci festivalu Česká taneční platforma
10:30
* Doprovodný program
12:15 Studio Hrdinů
13:00 Studio ALTA
* Doprovodný program
14:00 Studio ALTA

Vypravěč

Spitfire Company (CZ)
Cécile da Costa, Petr...

17:00 La Fabrika / Cirku...
* výběr Dramaturgické rady i Divácké poroty
20:00
* v rámci festivalu Česká taneční platforma / Taneční inscenace roku 2017